Registrácia

Spätná väzba účastníkov

Tento kurz mi ukázal to, čo som nevidel u mojich detí. Teda nahliadnuť do ich vnútra a a pochopiť tie reakcie, ktorým som nerozumel. Nevedel som pochopiť ich niektoré neadekvátne reakcie. Na kurze mi bolo ukázané, akým spôsobom môžem pomôcť deťom, aby sa správne mohli rozvíjať a rásť.
účastník z Bernolákova


Výborne pripravené materiály (stručné, schématické papiere pre nás aj materiály na nástenke, na zemi). Oceňujem najmä konkrétne príklady, riešenie konkrétnych situácií s deťmi.
38r. ekonóm, 1 dieťa


Ďakujem. Pomohlo mi to nájsť a upevniť vieru v samého seba a vo výchovu mojich detí.

MartinKurz obsahoval množstvo prospešných informácií pre vytvorenie "zdravo fungujúceho človeka". Oceňujem profesionalitu a odbornosť lektorov, vedecky podložené poznatky a prinášanie príkladov zo života, z vlastných skúseností a z praxe.
účastník kurzu v Bratislave


Bez titulku
 
Chcela by som oceniť prístup lektorov a ich prehľad v danej téme. Vnímam Vás ako veľkých odborníkov, vedeli ste nám dať odpoveď na všetky naše otázky, páčilo sa mi uvádzanie príkladov z praxe, čím som si aj ja vedela viac predstaviť, ako to je, ako by to mohlo byť, spájala som si to viac so svojimi klientmi.
Monika


 
Ďakujem za možnosť ponoriť sa do seba (zažívala som okamihy uzdravovania mojej sebaúcty) - cítim sa lepšie - spokojnejšia s tým, čím som a vidím ďalšiu cestu pred sebou.
účastníčka kurzu v Bratislave


Konečne mi niekto pomohol pomenovať a utriediť to, čo som si začala uvedomovať, čo som začala vnímať vo svojom živote, v práci s klientami, i keď som to zatiaľ pomenovať nevedela a ukázali ste mi ako a čo s tým ďalej prakticky!

Eva KlinovskáPrestala som s deťmi bojovať ako s deťmi a začala som s nimi fungovať ako s ľuďmi.

účastníčka kurzu v BratislaveBez titulku

Určite sa chcem poďakovať. Človek si hlavne uvedomil, že celoživotné vzdelávanie je veľmi dôležité. Posúva hranice, pracuje na nedostatkoch. Kurz R+R splnil teda moje očakávania v plnom rozsahu. Na každé stretnutie som sa tešila. Forma a obsah výkladu veľmi zrozumiteľná. Bolo úžasne, podporujem vašu činnosť. Určite by som prijala viac takýchto možností vzdelávania a napredovania.

účastníčka kurzu v PopradeKurz obsahoval množsvo informácií a témy sa prebrali do hĺbky. Vďaka mnohým skutočným príhodám je jednoduchšie si osvojovať rešpektujúce spôsoby komunikácie. Je skvelé, že bolo veľa priestoru aj na otázky, diskusie a nebola to štvordňová prednáška ale interaktívny kurz. Kurz splnil všetky moje očakávania, ktoré som od neho mala.

Zuzana, 2 r. synĎakujem za vzácny čas, množstvo podnetov, scénok, prácu v skupinách. Konkrétne a možnosť riešenia v skupinách. Bolo to veľmi príjemné.

účastníčka kurzu v NitreBez titulku

Na tomto kurze oceňujem prácu lektorov, ktorí mi podali kompletné a celistvé informácie o rešpektujúcom prístupe nielen ku deťom, ale aj k dospelým. Tento seminár mi vniesol svetlo informácií ako správne komunikovať nielen s okolím, ale aj so sebou samou.

Ľ.K., 8 mes. dieťaJa jednoznačne oceňujem tento štvordenný kurz, keďže mám dve deti vo veku 3,5 a 1,5 roka. Fakt som tušila, že ten môj spôsob výchovy nie je najlepší (hlavne čo sa trestov týka), no nevedela som ako to robiť inak. Aj keď sa deťom venujem, rozprávam sa s nimi často, vysvetľujem situácie, správanie okolia, druhých ľudí, teraz viem, že to načasovanie takýchto “poučných” rozhovorov je veľmi dôležité, snáď to najdôležitejšie. Teraz, keď viem ako funguje mozog, nebudem deťom rozprávať, čo sa ako robí správne, ak majú aktivovaný limbický systém. Tento kurz tiež zachránil aspoň dve deti pred trestami a tzv. “výchovnými”, lebo som odhodlaná zvládať odteraz svoje vlastné emócie. To je môj primárny cieľ po absolvovaní tohto kurzu.

Jana LackováToto školenie: voda a živiny pre môj rast.

účastníčka kurzu v PopradeBez titulku

Oceňujem hlavne odbornosť v danej problematike, veľmi dobré názorné a vizuálne pomôcky. V ďalšom rade ma oslovili praktické ukážky riešenia bežných situácií. Bolo to pre mňa veľmi zrozumiteľné a podnetné. Utriedilo mi to v hlave veľa otáznikov a aj ich zodpovedalo. Povzbudilo ma to ísť ďalej a nebáť sa výziev (rodičovských). Veľká vďaka za tento kurz.

L.D., 2 r. dieťaTento kurz naplni a prevýšil moje očakávanie. Páči sa mi, že štýl R+R je “logický”, všetko pasuje, spolu súvisí. Pomohol mi pozerať sa na mnoho vecí inak (aj keď, nejaké základy R+R som už mala). Istým spôsobom to bola pre mňa “terapia”. Jednoznačne devíza do budúcnosti.

účastníčka kurzu v KošiciachJa sa chcem poďakovať. Chcem byť vo svojom živote dobrým človekom. Robím dobré aj zlé veci a rozhodnutia. Mám cieľ, no chýbala mi k nemu „cesta“, či pravidlá, pomocou ktorých viem ďalej ísť. A tu som ich pár zase spoznala. Budem sa snažiť šíriť ich ďalej.

účastníčka kurzu v PopradeTu sa môžete prihlásiť k odberu noviniek z prostredia R+R:

Na kurzy alebo stretnutia sa môžete teraz prihlasovať on-line. U položiek, ktoré sú označené červeným R, sa môžete, po kliku na písmeno, prihlásiť na kurz. Ak chcete dostávať aktuálne a dôležité informácie - registrujte sa.

Dátum Miesto Názov kurzu
11.11.2017 1. súkromné gymnázium, Bajkalská 20, Bratislava R+R - 4
02.12.2017 Škola u Filipa, Banská Bystrica R+R - 4
07.04.2018 Mestské kultúrne stredisko, Námestie 1.mája, Senec R+R - 4
14.04.2018 Dobšinského 15, Nitra R+R - 4
28.04.2018 Račianska 80, Bratislava (budova starého internátu) R+R - 4
19.05.2018 P. O. Hviezdoslava 9, Žilina R+R - 4
Copyright WEB-X 2013