Poradenstvo

Na koho je možné sa obrátiť s riešením výchovných aj osobných problémov v duchu prístupu R+R

Účastníci kurzov sa na nás často obracajú s otázkou, či je možné individuálne konzultovať postupy pri výchove detí rešpektujúcim spôsobom, alebo žiadajú o doporučenie na psychológa, ktorý by tieto prístupy poznal. Tu uvádzame kontakty, na ktoré sa môžu záujemci obrátiť. Všetci odborníci prešli výcvikom Rešpektovať a byť rešpektovaný.

 Bez titulku
 
Mgr. Miroslava Kumančíková poradenstvo vo výchove a terapia, mirka.kum@gmail.com
 
Psychologička, lektorka prístupu Rešpektovať a byť rešpektovaný. Venuje sa poradenstvu a terapii, má prax s deťmi, adolescentmi, rodičmi, učiteľkami. Viac informácií aj na webstránke.


Bez titulku

Bc. Radka Rendošová konzultácie vo výchove, radka.rendosova@gmail.com 

Vyštudovala sociálnu a pracovnú psychológiu, venuje sa lektorskej činnosti. Je zameraná na rešpektujúcu a nenásilnu komunikáciu detí s dospelými a medzi dospelými navzájom v osobnom aj pracovnom živote. Poskytuje osobné konzultácie a poradenstvo.Bez titulku

Mgr. Ivan Vyskočil konzultácie vo výchove a psychoterapia, 0902 494 485, ivan.vyskocil@gmail.com

Je lektor prístupu Rešpektovať a byť rešpektovaný, psychológ a terapeut s praxou s deťmi, dospelými, rodičmi i rodinami. Viac aj na stránke: ivan-vyskocil.webnode.skTu sa môžete prihlásiť k odberu noviniek z prostredia R+R.

Na kurzy alebo stretnutia sa môžete teraz prihlasovať on-line. U položiek, ktoré sú označené červeným R, sa môžete, po kliku na písmeno, prihlásiť na kurz. Ak chcete dostávať aktuálne a dôležité informácie - registrujte sa.

Dátum Miesto Názov kurzu
26.09.2020 Hummelova 4, Bratislava R+R - 4
08.10.2020 CZŠ Narnia, Beňadická 38, Bratislava R+R - 4
24.10.2020 Brehy, ZŠ a MŠ Záhumnie 24 R+R - 4
21.11.2020 Fascinujúce deti, Trenčianska 53/b, Bratislava R+R - 4
06.02.2021 Námestie kpt. Nálepku 612, Vráble R+R - 4
Copyright WEB-X 2013
Tieto stránky používajú na poskytovanie služieb cookies. Pokračovaniem v prezeraní vyjadrujete súhlas s ich používaním.   |   Viac informácií   |   
Viac informácií   |